Zjawiskowe prezenty dla niej

Prezenty dla niej
Prezenty dla niej
Mężczyźni mają wiele okazji by sprawić kobiecie radość. Sposobności, by obdarować ją prezentem jest bowiem bardzo dużo. Zamiast kolejnego bukietu róż na imieniny i słodkich czekoladek na Dzień Kobiet, do torebki prezentowej włóż coś oryginalnego. Kobiety uwielbiają przecież niespodzianki, szczególnie te wyszukane.

Przy wyborze prezentu kieruj się kilkoma zasadami. Dopasuj upominek do okazji, stopnia zażyłości, wieku i zainteresowań obdarowywanej kobiety. To znacznie ułatwi poszukiwania i wpłynie korzystnie na ich efekt końcowy.

Mamie coś praktycznego

Mama to wyjątkowa osoba, więc i prezenty dla niej muszą być wyjątkowe. Niech podarunki będą wyrazem szacunku, wdzięczności i okazją do wspomnień. Niech zawierają mnóstwo pozytywnej energii. Radio w stylu retro, ramka na zdjęcie w ciekawym wzorze, wesoły kalendarz. Wybór należy do Ciebie.

Żonie coś szalonego

Płeć piękna nie lubi rutyny, dlatego żonie podaruj coś odważnego (w końcu dobrze się znacie). Zaskocz małżonkę, dając jej w prezencie gorące kamienie do masażu, słodką bieliznę lub czekoladową farbę do ciała. A może gra erotyczna?  Żona będzie zachwycona śmiałym prezentem i pozytywnie zaskoczona inwencją swojego męża.

Koleżance coś uniwersalnego

Zestaw do pisania z grawerem, zabawny brelok, uroczy miś z napisem. Te prezenty dla niej na pewno są wszechstronne i uniwersalne. Będą odpowiednie zarówno dla koleżanki z pracy, znajomej, a nawet szefowej. Sympatyczne i niezobowiązujące upominki to w tym wypadku strzał w dziesiątkę.

Oryginalność jest w cenie

Ktoś mógłby pomyśleć, że wyszukany prezent musi być drogi. Nic bardziej mylnego. Oryginalny gadżet jest w zasięgu każdego portfela. Jedno jest pewne: wyszukana i niespotykana niespodzianka zapadnie na dłużej w pamięci obdarowanej kobiety, niż kolejna książka, czy kosmetyk. I jeszcze jedna atrakcja dla nas: wybierając prezenty dla niej może okazać się, że to wspaniała zabawa także dla kupującego. Ostateczny sukces i zadowolenie kobiety nie zależy więc od kwoty, jaką zapłacimy za upominek, ale od naszych chęci i…kreatywności.